EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Mbulesa e divanit

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325235108974.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325235178084.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325236821463.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325237682526.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325236936054.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325237986563.jpg

Mbulesa e divanit poliestër

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli:
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: tt
Aftësia furnizimit:  85000-95000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

MBROJTSI I MOBILJEVE: Mbroni mobiljet tuaja nga konsumimi i përditshëm, derdhjet dhe njollat. Shtë një zgjedhje e shkëlqyeshme për shtëpitë me fëmijë dhe kafshë shtëpiake.


Detajet e shpejta:

Optional Size:other Sizes Can Be Buy on the Product Description。chair(25'') , Loveseat(46''), Sofa (66”), Oversized Sofa (78”), Recliner( 23''),oversized Recliner(28''),futon(70''),l Shape Sofa Cover


Description:

HIGH QUALITY: Elegant quilted texture, thick microfiber, colorfast.Water resistant,Two color options. Double the use.


Aplikimet:

EASY CARE: Machine washable, wash at temperature around 30 degrees Celsius, mild laundey detergents are advised, please do not bleach. 


Specifikimet:

EASY CARE: Machine washable, wash at temperature around 30 degrees Celsius, mild laundey detergents are advised, please do not bleach. 


Avantazhi Konkurrues:

cilësia e nivelit të lartë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM