EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598428586381840.jpg

Grommet perde e qepur e bardhë e qëndisur - Modeli i fletës me lule dhe mbrojtja e privatësisë 8348

Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:RANCHO
Numri Modeli:8348
Certifikim:BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit:300pcs
Çmimi:USD2-5 / SET
Details paketimit:Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës:TT
Aftësia furnizimit: 300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

SERVE WELL & NICE FABRIC ----The sheer curtain has both modern and classic curtain styles with exquisite vibrant colors. Curtains can be a good decor to change the color of bedroom, living room, kid's room, nursery or office. Chic and adaptable, this pair of window curtains features different patterns. Add style and energy efficiency to any room in home. The trendy decor is available in different sizes you would like.


Detajet e shpejta:

Këto perde mund të ofrojnë një pamje me stil dhe bashkëkohore, të cilat jo vetëm sigurojnë privatësi por gjithashtu lejojnë që drita e butë e diellit të derdhet butësisht në një dhomë, dekor perfekt për shtëpinë, hotelet dhe restorantet, etj. Dizajni unik dhe larmia e ngjyrave i bën ato mjaft funksionale për çdo dhomë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

VARIOUS COLORS AVAILABLE

100% E RE E RE

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Larja e makinës Ftohtë, Cikël i Butë, dhe Veçmas. Mos Zbardh. Bie në tokë të ulët, hiqni menjëherë, mos hekurosni. 


Specifikimet:

Pëlhura PREMIUM: 100% poliestër me cilësi të shkëlqyeshme. Sasia e përsosur e strukturës së pastër Ofroni një prekje të butë në lëkurë. Duken bukur dhe elegante, ato janë një perde thelbësore, pa marrë parasysh atë që dëshironi. Perde të modës-shumë të buta dhe miqësore me mjedisin, të cilat me një rrjedhje natyrore tek ato - aspak të ngurta. E shkëlqyeshme për shtresa.


Avantazhi Konkurrues:

cilësia e nivelit të lartë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM