EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431095971014.jpg

Ndryshimi gradual i vjeshtës romantike Ndryshimi gradual i luleve poliestër 8368 print i pastër

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8368
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 300pcs
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

PREMIUM SHEER FABRIC & UNIQUE DESIGN--- Our print sheer fits for most windows and easy to install in seconds.These semi-sheer fits any types of decoration brightening up rooms with a luxurious and classic Look. Perfect addition to bedroom, nursery, living room and more adding elegance to your windows; filtering the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Detajet e shpejta:

Këto perde mund të ofrojnë një pamje me stil dhe bashkëkohore, të cilat jo vetëm që sigurojnë privatësi dhe gjithashtu lejojnë që drita e butë e diellit të derdhet butësisht në një dhomë, dekor perfekt për shtëpinë, hotelet dhe restorantet, etj. Dizajni i tyre unik dhe larmia e ngjyrave i bën ato mjaft funksionale për çdo dhomë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Pëlhurë rezistente ndaj lotit dhe e qëndrueshme e butë e zërit

SUPERB CRAFTMANSHIP

FANCY HANDMADE PATTERN

EASY WASHING CARE


Aplikimet:

Larja e makinës Ftohtë, Cikël i Butë, dhe Veçmas. Mos Zbardh. Bie në tokë të ulët, hiqni menjëherë, mos hekurosni. 


Specifikimet:

PREMIUM FABRIC: 100% Great Quality Polyester. Perfect Amount of Sheer Texture Offer a Soft to Skin Touch. Looking beautiful and elegant, they are a basic no frills sheer curtain, just what you want.The perfect combination of superb sewing and quality fabric, not only helps reduce light entry but also has excellent decorative functions.


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM