EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598429277243857.jpg

Trajtimi i dritares poliestër gjysmë të tejdukshme Golden Voile

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8383
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 300pcs
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

ATTRACTING AND CHARMING OUTLOOK ---- Leaves print add a natural beauty to room, bring people’s mind to the true nature.A perfect enhancement to your kitchen, bathroom, bedroom, living room, dining room, infant room, kids room, nursery, office, hotel or other public place.The light beige leaves prints creates a soft, spatial sense background which adds the depth of the space as well silk soft chiffon sheers fabric lets some natural light in, but still enhance some privacy. 


Detajet e shpejta:

Kjo pëlhurë perde prej byrynxhyk super e butë, por me peshë të lehtë i jep panelit një rënie të këndshme dhe krijon një bukuri të ajrosur që rrjedh me mijëra filtrim të dritës në shtëpi. E përsosur për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, dhomën e ngrënies, kuzhinën, shtëpinë e fermës, studion, dhomën për fëmijë, festën, oborrin e shtëpisë. Perde të tejdukshme të ngjyrës blu janë perfekte për të ofruar një prekje të freskët në çdo dhomë me një pamje gjysëm opake.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Pëlhurë rezistente ndaj lotit dhe e qëndrueshme e butë e zërit

100% E RE E RE

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Don't use sharp things scratching curtains.

Mild detergent no bleaching. low temperature ironing.

Machine washable in cold water, gentle cycle, tumble dry.


Specifikimet:

Pëlhura PREMIUM: 100% poliestër me cilësi të shkëlqyeshme. Sasia e përsosur e strukturës së pastër Ofroni një prekje të butë në lëkurë. Duken bukur dhe elegante, ato janë një perde thelbësore, pa marrë parasysh atë që dëshironi. Perde të modës-shumë të buta dhe miqësore me mjedisin, të cilat me një rrjedhje natyrore tek ato - aspak të ngurta. E shkëlqyeshme për shtresa.


Avantazhi Konkurrues:

The top-notch quality and great customer service. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction.This floral print is the perfect touch for any modern, minimal, or urban space. Eco-friendly print and art equipment to ensure clear patterns and lasting durability.


HETIM