EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431432846350.jpg

Modeli ekzotik me stil liri Guava Shikoni shtypjen poliestër 8577

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8577
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 300pcs
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

PREMIUM QUALITY & FRESH DESIGN --This print sheer contains gorgeous geometric figures bringing fresh view to home owners.These semi-sheer fits any types of decoration brightening up rooms with a luxurious and classic Look. Perfect addition to bedroom, nursery,living room and more.Add elegance to your windows; filter the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Detajet e shpejta:

Këto perde mund të ofrojnë një pamje me stil dhe bashkëkohore, të cilat jo vetëm që sigurojnë privatësi dhe gjithashtu lejojnë që drita e butë e diellit të derdhet butësisht në një dhomë, dekor perfekt për shtëpinë, hotelet dhe restorantet, etj. Dizajni i tyre unik dhe larmia e ngjyrave i bën ato mjaft funksionale për çdo dhomë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM

REVERSIBLE DESIGN

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Larja e makinës Ftohtë, Cikël i Butë, dhe Veçmas. Mos Zbardh. Bie në tokë të ulët, hiqni menjëherë, mos hekurosni. 


Specifikimet:

Pëlhura PREMIUM: 100% poliestër me cilësi të shkëlqyeshme. Sasia e përsosur e strukturës së pastër Ofroni një prekje të butë në lëkurë. Duken bukur dhe elegante, ato janë një perde thelbësore, pa marrë parasysh atë që dëshironi. Perde të modës-shumë të buta dhe miqësore me mjedisin, të cilat me një rrjedhje natyrore tek ato - aspak të ngurta. E shkëlqyeshme për shtresa.


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM