EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598427637465547.jpg

Perde të tejdukshme të bllokut të ngjyrave - Perde të tejdukshme të shtypura poliestër gjysmë të dukshme prej liri

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8294
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 300pcs
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

Our print sheer fits for most windows and easy to install in seconds.These semi-sheer fits any types of decoration brightening up rooms with a luxurious and classic Look. Perfect addition to bedroom, nursery,living room and more.Add elegance to your windows; filter the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Detajet e shpejta:

 Këto perde mund të ofrojnë një pamje me stil dhe bashkëkohore, të cilat jo vetëm që sigurojnë privatësi dhe gjithashtu lejojnë që drita e butë e diellit të derdhet butësisht në një dhomë, dekor perfekt për shtëpinë, hotelet dhe restorantet, etj. Dizajni i tyre unik dhe larmia e ngjyrave i bën ato mjaft funksionale për çdo dhomë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

TEAR RESISTANT AND DURABLE SOFT FABRIC

100% E RE E RE

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Larja e makinës Ftohtë, Cikël i Butë, dhe Veçmas. Mos Zbardh. Bie në tokë të ulët, hiqni menjëherë, mos hekurosni. 


Specifikimet:

PREMIUM FABRIC: 100% Great Quality Polyester. Perfect Amount of Sheer Texture Offer a Soft to Skin Touch. Looking beautiful and elegant, they are a basic no frills sheer curtain, just what you want.Fashion Curtain is very soft and environmentally friendly which with a natural flow to them--not at all stiff. Great for layering.


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM