EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Printo qartë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431592145795.jpg

Printim i shtypur poliestër i Pyjeve të shiut Amazon

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8612
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 300pcs
Çmimi: USD2-5 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  300000-350000 copë / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

BEAUTIFUL HOME DECOR - Special leaf pattern on white sheer curtains, makes the net curtains different from those solid sheers, add more elegance and natural sense to your home decoration, suitable as bedroom / living room / dining room window treatment.Add elegance to your windows; filter the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Detajet e shpejta:

They are sheer enough to let the light in, but give privacy.They give a fresh look to your windows and sliding door.A bit of a barrier between two rooms.Their unique design and variety of colors make them multifunctional enough for any room.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Pëlhurë rezistente ndaj lotit dhe e qëndrueshme e butë e zërit

100% E RE E RE

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Machine Wash Cold Separately, Gently Cycle Only, Tumble Dry Low. The wrinkles will press out easy with a light setting iron if needed.


Specifikimet:

PREMIUM FABRIC: 100% Great Quality Polyester. Perfect Amount of Sheer Texture Offer a Soft to Skin Touch. Looking beautiful and elegant, they are a basic no frills sheer curtain, just what you want.Fashion Curtains-very soft and environmentally friendly which with a natural flow to them--not at all stiff. 


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit


HETIM