EN
Të gjitha kategoritë
home>Lajme

Cfare ka te re

Lajme

Mirësevini në sesionin e 127-të të Panairit të Kantonit

Koha: 2020-09-07

2. Sesioni 127 i Panairit të Importit dhe Eksportit të Kinës, i njohur gjithashtu si Panairi i Kantonit, do të mbahet në internet nga 15 deri në 24 Qershor.
The 127th Canton Fair will be on-line during  the epidemic, Zhejiang Rancho Santa Fe home textile co.,ltd will have on-line show for our new items from 15th June to 24th June,welcome to visit us.