EN
Të gjitha kategoritë
home>FAQ

Cfare ka te re

FAQ
 • QA

  A mund ta përdorim modelin dhe logon tonë, a mund të mbani sekret për ne?

  Po, mbaj sekretin për ty është përgjegjësia jonë.


 • QA

  Cili artikull është artikulli juaj kryesor dhe cili është tregu juaj kryesor?

  Ne jemi të mirë në perde, qëndisje mbulesë duvet / ngushëllues / jorganë. Tregu ynë kryesor është SHBA, Australia, Evropa, Lindja e Mesme dhe Afrika e Jugut.


 • QA

  Cila certifikatë keni?

  Ne kemi BSCI, OEKO-TEX, nëse keni kërkesa të inspektimit, pls kontaktoni me ne.


 • QA

  A mund të ofroni modelet tuaja?

  Po, ne kemi ekipin tonë të dizajnit për të shërbyer klientë të ndryshëm.


 • QA

  Cili është MOQ i artikullit tuaj?

  Normalisht nga 300-2000M / col sipas artikujve të ndryshëm, është më mirë të kontrolloni me ne.


 • QA

  A jeni duke prodhuar?

  Po, ne jemi fabrikë.