EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598259223994972.jpg

Koleksion super i butë hoteli blu Set mbulesash duvet Sets luksoze të shtratit

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: G2014
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD10-30 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

●Style: European style two color series 

● Mund të lahet në makinë për kujdes të lehtë

●Detail design: 4 corner ties to fix duvet, zipper closure design cover and envelope opening pillowcases

● Mund të blini jo vetëm Set Duvet Cover por edhe set ngushëllues. Pëlhura mund të jetë 100% pambuk ose TC ose mikrofibër. Katër cepa brenda lidhëse për të siguruar futjen, mbylljen e butonit. 

● Seti nuk përfshin futjen dhe mund të përdorni një zbutës alternativ poshtë ose poshtë në mbulesën e duvetit.

 Emri i produktit Super Soft Blue Hotel Collection Duvet Cover Set Luxury Bedding Sets
Materiali i pëlhurës Customized
Masat Twin'Full'Queen'King'Super King
Mostër jo mbështetje
Mënyrat e transportit FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Quick Detailv:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Descriptionv:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

Aplikimet:

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.

Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor 


HETIM