EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598256996657317.jpg

Koleksioni i Hotelit Set Mbulesash Duvet Komplete Luksoze Shtrati

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: G2012
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD10-30 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

●Material:100% Brushed Microfiber.

Pper Zinxhiri i padukshëm ju ndihmon të vendosni dhe hiqni duvetin tuaj shumë lehtë. Jastëkët me mbylljen e zarfit. Katër lidhje qoshe do t'ju ndihmojnë të mbani duvetin tuaj në vend, Ka një prekje të shkëlqyeshme të butë dhe të pastër, dhurata të shkëlqyera për familjet dhe miqtë.

● Karakteristikë: Ky grup i mbuluar me duvet krijon një pamje të përshtatur të hotelit në dhomën tuaj të gjumit. Ju krijon përvojën e luksit të hotelit në komoditetin e shtëpisë tuaj. Me shiritin blu të ngjitur në setin e mbuluar të duvetit të bardhë, bëjeni stilin e thjeshtë më të gjallë dhe bashkëkohore. shtrati i butë i butë krijon një mjedis tërheqës dhe komod për t'u futur në gjumë.

Inst Udhëzime për larjen: Larë në makinë, thahet në nxehtësi të ulët, hekurosja nuk kërkohet.

● Mund të blini jo vetëm Set Duvet Cover por edhe set ngushëllues. Pëlhura mund të jetë 100% pambuk ose TC ose mikrofibër. Katër cepa brenda lidhëse për të siguruar futjen, mbylljen e butonit. 

● Seti nuk përfshin futjen dhe mund të përdorni një zbutës alternativ poshtë ose poshtë në mbulesën e duvetit. 

Euro shams and decorative pillows are sold separately.

 Emri i produktit Hotel Collection Duvet Cover Set Komplete luksoze shtrati për thurje
Materiali i pëlhurës Customized
Masat Twin'Full'Queen'King'Super King
Mostër jo mbështetje
Mënyrat e transportit FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Detajet e shpejta:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor 


HETIM