EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598256557772599.jpg

Chinese style plant embroidery 100% polyester bedding set for living room

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: G2009
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD10-30 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

● Mund të lahet në makinë për kujdes të lehtë

●OEKO-TEX Certificated that ensures textiles meet high safety and environmental standards.

. Dekorimi i hollë i dizajnit. Modeli elegant i gjeometrisë tonë të modës përpara është shtresa bashkëkohore paqësore dhe e përsosur për shtratin tuaj. Ne përdorim teknologjinë më moderne të printimit dixhital në të. Krahasuar me shtypjen tradicionale, modeli vjen më delikat, i gjallë dhe ngjyrat janë më të ndritshme dhe më të gjalla. Procesi i avancuar i shtypjes dhe ngjyrosjes siguron qëndrueshmëri të lartë të ngjyrave, venitje dhe rezistencë në tkurrje. Më e mira dhe e përkryer për të freskuar çdo dhomë gjumi.

 Emri i produktit Chinese style plant embroidery 100% polyester bedding set for living room    
Materiali i pëlhurës Customized
Masat Twin'Full'Queen'King'Super King
Mostër jo mbështetje
Mënyrat e transportit FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Detajet e shpejta:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Aplikime :

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor 


HETIM