EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598248032225758.jpg

Set i ngushëlluesve të shtypur të luleve model botanik 100% pëlhurë pambuku

Vendi i origjinës:KINA
Brand Name:RANCHO
Numri Modeli:F29047-1
Certifikim:BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit:100set
Çmimi:USD10-30 / SET
Details paketimit:Çanta PVC
Koha për dorëzim:në pritje të
Kushtet e pagesës:TT
Aftësia furnizimit: 55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

● Dizajni: Shtypje elegante botanike e modelit të luleve. Dhuratë e thjeshtë moderne për adoleshentë, djem, vajza, burra ose gra.

Ence Përvojë e bukur, e thjeshtë për tu kujdesur dhe pastruar, është komode, e frymëmarrjes, e butë dhe hipoalergjike duvet kovete, që lahet në makinë, kundër zbehjes, kundër rrudhave, kundër tkurrjes dhe rezistente ndaj njollave!

● Seti nuk përfshin futjen dhe mund të përdorni një zbutës alternativ poshtë ose poshtë në mbulesën e duvetit.

 Emri i produktitModeli i Luleve Botanike Shtypur Komplet i rehatshëm 100% pëlhurë pambuku   
Materiali i pëlhurësCustomized
MasatTwin'Full'Queen'King'Super King
Mostërjo mbështetje
Mënyrat e transportitFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Detajet e shpejta:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor


HETIM