EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598246994499852.jpg

Çarçaf i qëndisur model trekëndëshi ngjyra bohem

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: F29045
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD10-30 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

●Five-color embroidery with rows of pleating for textured appeal

● Mund të lahet në makinë për kujdes të lehtë

Sl Thjesht rrëshqitni mbulesën e duvetit mbi insertin e ngushëlluesit / duvetit dhe përdorni lidhjet e qosheve dhe kutinë e fshehur të butonit për ta mbajtur futjen në vend të sigurt

● Mund të blini jo vetëm Set Duvet Cover por edhe set ngushëllues. Pëlhura mund të jetë 100% pambuk ose TC ose mikrofibër. Katër cepa brenda lidhëse për të siguruar futjen, mbylljen e butonit. 

● Seti nuk përfshin futjen dhe mund të përdorni një zbutës alternativ poshtë ose poshtë në mbulesën e duvetit.

. Dekorimi i hollë i dizajnit. Modeli elegant i gjeometrisë tonë të modës përpara është shtresa bashkëkohore paqësore dhe e përsosur për shtratin tuaj. Ne përdorim teknologjinë më moderne të printimit dixhital në të. Krahasuar me shtypjen tradicionale, modeli vjen më delikat, i gjallë dhe ngjyrat janë më të ndritshme dhe më të gjalla. Procesi i avancuar i shtypjes dhe ngjyrosjes siguron qëndrueshmëri të lartë të ngjyrave, venitje dhe rezistencë në tkurrje. Më e mira dhe e përkryer për të freskuar çdo dhomë gjumi.

 Emri i produktit Çarçaf i qëndisur model trekëndëshi ngjyra bohem
Materiali i pëlhurës Customized
Masat Twin'Full'Queen'King'Super King
Mostër jo mbështetje
Mënyrat e transportit FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Detajet e shpejta:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor 


HETIM