EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>Shtroja e qëndisjes

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598249035284517.jpg

Mbulesë blu duvet 3 copë Set mbulesë ngushëlluese prej pambuku të butë

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: F29048-1
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD10-30 / SET
Details paketimit: Çanta PVC
Koha për dorëzim: në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit:  55000-65000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

【【ÇFAR Y MUND T G MERRNI】: NUK përfshin ngushëlluesin. Kjo është COVER duvet, është një mbulesë për ngushëllues ose duvet. Ju duhet të vendosni duvetin tuaj brenda ashtu si vendosni një jastëk brenda jastëkut. Duvet Cover ka një mbyllje zinxhiri dhe lidhje për të siguruar futjen.

US US PERDORIMI & PASTRIMI I LEHTSISHT Each: Secila mbulesë duvetësh kompletohet me mbyllje zinxhiri dhe hiqet dhe lahet lehtë. Gjithashtu ka lidhje në secilin cep të mbulesës së duvetit, ngushëlluesi juaj do të qëndrojë në vend bukur në mbulesën e duvetit. Lahet në makinë në ujë të ftohtë dhe thahet në të ulët. Zbehet, njolloset, zvogëlohet dhe reziston në rrudha.

ID 【IDEA ULTIMATE DHURAT If: Nëse jeni duke kërkuar diçka si një Krishtlindje, Vit i Ri, Pushime, dhuratë për ditëlindjen mamit tuaj, babait, motrës, vëllait, gjyshes, gjyshit, gruas, burrit, djalit, vajzës dhe të gjithë të dashurve të tjerë , ky set i mbulesës së duvetit është një zgjedhje absolutisht e mrekullueshme.

 Emri i produktit Mbulesë blu duvet 3 copë Set mbulesë ngushëlluese prej pambuku të butë    
Materiali i pëlhurës Customized
Masat Twin'Full'Queen'King'Super King
Mostër jo mbështetje
Mënyrat e transportit FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS për mostra ose sasi të vogël të mallrave.
Dërgesë deti, Dërgesë ajrore për shumicën.

Detajet e shpejta:

Teknika e qëndisur e përparuar dhe puna delikate e bëjnë modelin më të gjallë dhe elegant


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Aplikimet:

Udhëzimet e Kujdesit: LARJA E FAKTLDS SACH MAKINS, CIKLI I butë, dhe veçmas. MOS BLEIS. TUMBULL I thatë I UL ,T, HIQENI SI T BHET. MOS hekuros. NFSE NUK KA L MVIZJE FALAS N W LUAJT ORSI OSE TURYSIN US, P USRDORI LUAJT /S / Tharëse TREGTARE E KAPACITETEVE TAR MADH.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

1.16 vjet fabrikat & Sigurimi i Cilësisë 

2. Certifikimi profesional ndërkombëtar

3. Projektimi dhe Përshtatja e produkteve të gatshme

4. Dorëzimi në kohë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm pas shitjes

5. Mjedisi miqësor 


HETIM