EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Perde e errësimit

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598425016505789.jpg

Perde të errësimit të errët gri

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: GREY
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 500 copë / ngjyra
Çmimi: USD4-12 / PC
Details paketimit: PVC
Koha për dorëzim: DITET 50
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 300000-350000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

EFEKTI I MADH & SASIA PREMIUN - Veshje ideale për dritare për dekorimin e shtëpisë, veçanërisht për Krishtlindjet, Ditën e Falënderimeve. Ngjyra të shumëfishta për të zgjedhur, të përshtatshme për një stil tjetër. Vetë pëlhura është një nga materialet më të njohura në të gjithë botën. Me pamjen elegante, ajo i jep dhomës një atmosferë komode dhe të rehatshme. Materiali është 100% poliestër, ai mund të pengojë 85% -93% të dritës dhe rrezeve UV. 


Detajet e shpejta:

DRITA Bllokuese & Izolimi i shkëlqyeshëm termik - ato janë perde e errësimit ose perde e errësuar. Pesha e rrobave është nga 200gsm në 320gsm. Ata janë shumë të butë dhe të këndshëm për tu prekur. Futje perfekte për dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e fëmijëve dhe kështu me radhë. Material i zgjedhur nga cilësia, pa skaj të pabarabartë dhe kontroll i rreptë i cilësisë për një përvojë më të mirë të produktit. Siç tregon rezultati i punës, perdet mund të zvogëlojnë 10-15% të zhurmës. Ju nuk do të duroni zhurmën e fqinjit dhe bilbilin e makinës. Reallyshtë vërtet e mirë për gjumë, veçanërisht për foshnjat.


Description:

Dekorimi fantastik

ZBATIMI I Zhurmës

KURSIM ENERGJIE

Izolimi termik

MBROJTJA EVIRONMENTALE


Aplikimet:

100% poliester. I njëjti material dhe ngjyra e pasme si pjesa e përparme. Mund të lahet në makinë nën 30 gradë. Mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje tjetër.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

EFEKT MIR

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

Krijuar nga 100% pëlhurë Super Soft me cilësi premium (poliester, i importuar). Perdet e ndërprerjes me laps janë të qëndrueshme dhe të këndshme për tu prekur. Bllokoni rrezet e diellit dhe rrezet UV 85-95% (Ngjyra e errët funksionon më mirë) pa rreshtim falë teknologjisë së endjes së trefishtë. Hija e dritës dhe zvogëlimi i zhurmës për privatësinë dhe gjumin e patrazuar. Kështu që mund të sigurojë që njerëzit nuk do të shqetësohen nga bota e jashtme. 


HETIM