EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Perde e errësimit

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598423881289525.jpg

Essentials Trajtimi i Dritareve të Ngurta Ngjyrosja e Zezë e Perdes tonë

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: BLACK
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 500 copë / ngjyra
Çmimi: USD4-12 / PC
Details paketimit: PVC
Koha për dorëzim: DITET 50
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 300000-350000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

VARIANT COLORS & PREMIUN QUANLITY – This blackout curtain is available for various color or multiple color combinations. Customers can choose color and joint spot freely. The fabric itself is one of the most popular material worldwide. With the elegant look, it gives cozy and comfortable atmosphere to room.Or only plain is also variable. Material is 100% polyester, it can impede 85%-93% light and UV ray. 


Detajet e shpejta:

DRITA Bllokuese & Izolimi i shkëlqyeshëm termik - ato janë perde e errësimit ose perde e errësuar. Pesha e rrobave është nga 200gsm në 320gsm. Perdet e errësimit të vrimave termike do të mbajnë dritën dhe do të freskojnë shtëpitë gjatë verës së nxehtë dhe do të kursejnë në shpenzimet e ngrohjes duke mbajtur të ftohtin gjatë muajve të dimrit. Materiali i zgjedhur me cilësi, pa buzë të pabarabarta dhe kontroll i rreptë i cilësisë për një përvojë më të mirë të produktit.


Description:

Dhoma e errët

ZBATIMI I Zhurmës

KURSIM ENERGJIE

MBROJTJA EVIRONMENTALE


Aplikimet:

Mund të lahet në makinë. Cikël i butë, hekur i ngrohtë. Mos zbardh, Mos u thaj. Nëse ka rrudha, njerëzit thjesht duhet të varen për një kohë ose ta hekurosin atë në temperaturë të ngrohtë, rrudhat gradualisht do të zhduken.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

Pëlhura jonë e Triple Weave Blackout Technology është një material i lehtë dhe i rrjedhshëm me një shtresë të veçantë të fshehur që bllokon dritën për një gjumë të qetë. Kështu që mund të sigurojë që njerëzit nuk do të shqetësohen nga bota e jashtme. Ata do të ndalojnë botën e jashtme të zvarritet në momente private.


HETIM