EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Perde>Perde e errësimit

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598423541351620.jpg

Perde e tejdukshme e qymyrit që lidh zvogëlimin termik 8315 Ngjyros perden tonë

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: 8315
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 500 copë / ngjyra
Çmimi: USD4-12 / PC
Details paketimit: PVC
Koha për dorëzim: DITET 50
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 300000-350000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

ZBUKURIMI FANCY & SASIA PARAQITURE - Me dizajne unike dhe me cilësi të lartë të palosjeve, perdet e errësimit do të ndriçojnë dekorimin e shtëpisë dhe do të krijojnë një atmosferë qetësuese për çdo dhomë në çdo kohë. Vetë pëlhura është një nga materialet më të njohura në të gjithë botën. Me pamjen elegante, ajo i jep dhomës një atmosferë komode dhe të rehatshme. Materiali është 100% poliester, mund të pengojë 85% -93% të dritës dhe rrezeve UV. 


Detajet e shpejta:

DRITA Bllokuese & Izolimi i shkëlqyeshëm termik - ato janë perde e errësimit ose perde e errësuar. Pesha e rrobave është nga 200gsm në 320gsm. Ata janë shumë të butë dhe të këndshëm për tu prekur. Futje perfekte për dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e fëmijëve dhe kështu me radhë. Material i zgjedhur nga cilësia, pa skaj të pabarabartë dhe kontroll i rreptë i cilësisë për një përvojë më të mirë të produktit.


Description:

Dekorimi fantastik

ZBATIMI I Zhurmës

KURSIM ENERGJIE

Izolimi termik

EXCELLENT BLACKOUT ABILITY

MBROJTJA EVIRONMENTALE


Aplikimet:

Mund të lahet në makinë. Cikël i butë, hekur i ngrohtë. Mos zbardh, Mos u thaj. Nëse ka rrudha, njerëzit thjesht duhet të varen për një kohë ose ta hekurosin atë në temperaturë të ngrohtë, rrudhat gradualisht do të zhduken.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

EXQUISITE WORKMANSHIP

LABARI I MAKINS


Avantazhi Konkurrues:

Krijuar nga pëlhura Super Soft me cilësi premium 100% (poliester, i importuar). Perdet e ndërprerjes me laps Umi janë të qëndrueshme dhe të këndshme për tu prekur. Pëlhura e Teknologjisë Triple Weave Blackout është një material i lehtë dhe i rrjedhshëm me një shtresë të veçantë të fshehur që bllokon dritën për një gjumë të qetë. Kështu që mund të sigurojë që njerëzit nuk do të shqetësohen nga bota e jashtme. 


HETIM