EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598339322822286.jpg

Flanel i butë me gëzof super të butë dhe të bardhë HF29029 Mbulesë shtrati

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29029
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

VERSATILE & MULTIFUNCTIONAL – This simple, retro bed cover adds a fresh, contemporary note to your room decor. Not too thick or too thin, microfiber bedspread is lightweight but warm enough for all-season use. Versatile usages as a summer blanket and substitute a summer duvet on very warm, heatwave, summer nights. Padded bedspread makes it perfect for naps and sitting on the sofa curling up on those cold winter months.


Detajet e shpejta:

PROJEKTIMI DHE NGJYRT LAVISH - mikrofibër 100% për butësi të qëndrueshme dhe relaksim të fundit me rezistencë ndaj venitjes dhe njollave më mirë se pambuku - Mbulesa hipoalergjike do ta mbajë trupin tuaj të freskët. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

CLASSIC PATTERN

PLECTRZGJEDHJA E MIKROFIBERIT PREMIUM

HIGH-GRADE QUALITY

PROJEKTIMI I kthyeshëm

LEHTA DHE LEHT


Aplikimet:

Ky grup i mbulesave është jashtëzakonisht i lehtë për tu kujdesur. Ajo lahet në makinë në ujë të ftohtë me ngjyra të ngjashme. Thatë rrotull në nxehtësi të ulët. Mos zbardh - Pa zbehje - Pa tkurrje !! Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

VERSATILE USAGES

LABARI I MAKINS

ARTIKULL


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit. Kujdes i lehtë dhe i butë ndaj lëkurës. Mbulesa jonë e shtratit është një zgjedhje perfekte për të rritur shtratin tuaj nga funksional në të shkëlqyer.


HETIM