EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598334461751712.jpg

Royal blue 100% polyester bedspread-HF29023

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29023
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

LUXURY COMFORTER – The microfiber bedspread features clean-cut edges, the elegant style embossed pattern will easily fit your existing decor. Decorative embossed stitching adds an effortlessly classic look, instantly. This premium quality bedspread is the perfect accent to bedroom or guest room. 


Detajet e shpejta:

LAVISH DESIGN & COLORS & FUNCTIONS –  Add more beauty to your bedding collection with this coverlet. This lovely set has bright colors and traditional quilted for endless visual appeal and comfort. It also reverses to a complementing pattern so you can easily have two distinct looks in your room.This set has been woven with highest quality. It have the understated, monochromatic look while bringing an element of detail and sophistication to the room..The bedspread is light enough to be used in warmer weather, but also holds its own on a chilly night.


Description:

SUPERIOR QUALITY FABRIC

Stili i nënvlerësuar bukur

PERFORMANCN E FUNDIT

SHRINK RESISTANCE

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM


Aplikimet:

Warm machine wash separately before use. Do not bleach. Maybe tumble dried warm. Warm iron if required. Do not dry clean.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

LIGHT WEIGHT AND DURABLE

E BASHKUESHME

E DUHET E MJETET 


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit. Kujdes i lehtë dhe i butë ndaj lëkurës.


HETIM