EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598338486878003.jpg

Mbulesa krevati me grilë blu oqean-HF29028

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29028
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

LIGHTWEIGHT AND COMFORTABLE MATERIAL –The beautiful bedspreads give charm to your bedroom. The equipment of the bedroom can be changed: turn over the bed cover and get a completely different, magnificent effect. Decorative embossed stitching adds an effortlessly classic look, instantly. This premium quality luxury bedding set is the perfect accent to bedroom or guest room. 


Detajet e shpejta:

PROJEKTIMI DHE NGJYRAT LAVISHT - FUNKSIONET - Ky set i gjithanshëm dhe i përjetshëm vjen në 3 ngjyra sezonale të zgjedhura me dizajn modern bashkëkohor i cili është praktikisht i përjetshëm dhe mund të përdoret në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, konviktin ose dhomën e miqve. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Përshkrim:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

LABARI I MAKINS

SHPRNDARJE PREMIUM GJITHA SEZONI


Aplikimet:

E bërë nga mikrofibra e butë, elastike 100% me një mbushje të hollë, por të dendur pambuku, kjo mbulesë shtrati është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu qëndron edhe në një natë të ftohtë. Machineshtë e larë në makinë në ujë të ftohtë. Thatë rrëzohet në nxehtësi të ulët. Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet. pëlhura rezistuese ndaj njollave dhe qimet e kafshëve shtëpiake nuk i përmbahen asaj. Materiali me cilësi të lartë është rezistent ndaj shpimit dhe zbehjes.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

PERFORMANCN E FUNDIT

LABARI I MAKINS

ARTIKULL


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit. Kujdes i lehtë dhe i butë ndaj lëkurës. Materiali i larjes së lehtë krijon një azhurnim të mrekullueshëm të shtratit që është i thjeshtë dhe pa sherr për tu kujdesur në komoditetin dhe komoditetin e shtëpisë.


HETIM