EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598341202540795.jpg

romancë besnike me stil të vajit të kuqërremit rozë HF29037

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29037
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë - e punuar me kadife polifonike premium në pjesën e përparme dhe mikrofibër të butë në pjesën e pasme për ato netë komode të vjeshtës dhe dimrit. Qepjet zbukuruese dekorative shtojnë një pamje klasike pa mundim, menjëherë. Ky grup i shtratit luksoz me cilësi premium është theks i përsosur për dhomën e gjumit ose dhomën e miqve. 


Detajet e shpejta:

FABULOUS DESIGN & SOPHISTICATED COLOR & FUNCTIONS – Fabulous and attractive design has a great combinations of colors which gives a sophisticated look to room.You can also use it to make a room more subtle and elegant, as it is needed to enhance the beauty of a room and is considered best for the newlywed couples as well. It have the understated, monochromatic look while bringing an element of detail and sophistication to the room..The bedspread is light enough to be used in warmer weather, but also holds its own on a chilly night.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

LABARI I MAKINS

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM


Aplikimet:

Machine wash cold, gentle cycle, only non-chlorine bleach when needed, tumble dry low, steam if needed, do not iron. No shrinkage, No colour fading and No unravelling after washing.


Specifikimet:

ADVANCED  AND HEALTH CRAFTS

SUPER I butë dhe i qetë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

DURABLE AND REACTIVE DYEING


Avantazhi Konkurrues:

Delicate and tight quilted stitching prevents the quilt from falling apart during long term use, and holds up well after washing and drying. Easy care and skin friendly.The product has advanced Crafts and health advanced process, reactive dyeing. This bedspread will go well with washing in long run.


HETIM