EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598339003685806.jpg

Mbulesa smeraldi - Mbulesa e butë, e lehtë dhe e rehatshme HF29028-1

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29028-1
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

UNIQUE QUALITY –The beautiful bedspreads give charm to your bedroom. The equipment of the bedroom can be changed: turn over the bed cover and get a completely different, magnificent effect.  The bedspread is decorated with an effective geometric pattern. The fabric is very soft and comfortable – just sensitive and smooth – this allows you to slip under the soothing blanket without any further problems – whether for a nap or to rest and warm up .


Detajet e shpejta:

PROJEKTIMI DHE NGJYRAT LAVISHT - FUNKSIONET - Ky set i gjithanshëm dhe i përjetshëm vjen në 3 ngjyra sezonale të zgjedhura me dizajn modern bashkëkohor i cili është praktikisht i përjetshëm dhe mund të përdoret në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, konviktin ose dhomën e miqve. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

LABARI I MAKINS

Aplikim i gjerë

Stili i nënvlerësuar bukur

ALL-SEASON PREMIUM BEDSPREAD


Aplikimet:

Made of soft, supple 100% microfiber with a thin but dense cotton fill, this bedspread is light enough to be used in warmer weather but also endures its own on a cold night. It is Machine washable in cold water. Tumble dry on low heat. Constructed to last very long if maintained properly. stain resisting fabric and pet hairs would not stick to it. High-quality material is pilling and fade resistant.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

LASTING PERFORMANCE

LABARI I MAKINS

ARTIKULL


Avantazhi Konkurrues:

The top-notch quality and great customer service. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction.Easy care and skin friendly. Easy wash material creates a wonderful bed update that is simple and hassle-free to care for in the comfort and convenience of  home.


HETIM