EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598341005117877.jpg

Qëndisje 100% Mbulesë bedi poliestër HF29034 Set Mbulesë jorgani

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29034
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

PREMIUM QUALITY FABRIC –The quilt is made of high quality microfiber material with super soft touch and perfect weight. Enough weight to keep customers comfortable, yet light enough to keep them from breaking out in sweat, great to use all year round. It is designed to be classic and versatile, elegant light gray with delicate geometric quilted stitching, easily to match your existing bedroom.


Detajet e shpejta:

DESIGN FABULOUS & NGJYRA & FUNKSIONET SOPHISTIKUAR - Dizajni i shkëlqyeshëm dhe tërheqës ka një kombinim të shkëlqyeshëm të ngjyrave që i jep dhomës një pamje të sofistikuar. Mund ta përdorni gjithashtu për ta bërë një dhomë më delikate dhe elegante, pasi është e nevojshme për të rritur bukurinë e një dhomë dhe konsiderohet më e mira edhe për çiftet e sapomartuar. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

LABARI I MAKINS

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM


Aplikimet:

Ky grup i mbulesave është jashtëzakonisht i lehtë për tu kujdesur. Ajo lahet në makinë në ujë të ftohtë me ngjyra të ngjashme. Thatë rrotull në nxehtësi të ulët. Mos zbardh - Pa zbehje - Pa tkurrje !! Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet.


Specifikimet:

ADVANCED CRAFTS

SUPER I butë dhe i qetë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

Ngjyrosja e qëndrueshme dhe reaktive


Avantazhi Konkurrues:

The top-notch quality and great customer service.This quilt set is reversible, both sides could be used individually. Also, it is prewashed and preshunk to be maximum durable and cozy, ensures it keep the shape over times. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction. Easy care and skin friendly.


HETIM