EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598335294617090.jpg

Mbulesa e qëndisur e qëndisur Pranvera Cividini-HF29024

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29024
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë - e punuar me kadife polifonike premium në pjesën e përparme dhe mikrofibër të butë në pjesën e pasme për ato netë komode të vjeshtës dhe dimrit. Qepjet zbukuruese dekorative shtojnë një pamje klasike pa mundim, menjëherë. Ky grup i shtratit luksoz me cilësi premium është theks i përsosur për dhomën e gjumit ose dhomën e miqve. 


Detajet e shpejta:

DESIGN FABULOUS & NGJYRA & FUNKSIONET SOPHISTIKUAR - Dizajni i shkëlqyeshëm dhe tërheqës ka një kombinim të shkëlqyeshëm të ngjyrave që i jep dhomës një pamje të sofistikuar. Mund ta përdorni gjithashtu për ta bërë një dhomë më delikate dhe elegante, pasi është e nevojshme për të rritur bukurinë e një dhomë dhe konsiderohet më e mira edhe për çiftet e sapomartuar. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

LABARI I MAKINS

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM


Aplikimet:

Ky grup i mbulesave është jashtëzakonisht i lehtë për tu kujdesur. Ajo lahet në makinë në ujë të ftohtë me ngjyra të ngjashme. Thatë rrotull në nxehtësi të ulët. Mos zbardh - Pa zbehje - Pa tkurrje !! Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet.


Specifikimet:

Mjeshtëri të AVANCUARA

SUPER I butë dhe i qetë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

Ngjyrosja e qëndrueshme dhe reaktive


Avantazhi Konkurrues:

The top-notch quality and great customer service. Our products come with highest standard quality with 100%customer satisfaction. Easy care and skin friendly.The product has advanced Crafts and health advanced process, reactive dyeing. This bedspread will go well with washing in long run.


HETIM