EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598333189122406.jpg

Mbulesë shtrati-HF29015 fërkon leckën e flokëve me pamje klasike me shirita

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29015
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

PERFECT HOME DECORATION –  a perfect choice for homeowners with sophisticated tastes in decoration - Exquisite printed pattern reveals the beauty of traditional glamour for coverlet with a superior appearance to embellish your room. Decorative embossed stitching adds an effortlessly classic look, instantly. This premium quality bedspread is the perfect accent to bedroom or guest room. 


Detajet e shpejta:

PROJEKTIMI DHE NGJYRAT LAVISHT - FUNKSIONET - Ky set i gjithanshëm dhe i përjetshëm vjen në 3 ngjyra sezonale të zgjedhura me dizajn modern bashkëkohor i cili është praktikisht i përjetshëm dhe mund të përdoret në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, konviktin ose dhomën e miqve. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

Frymëmarrja

Rezistenca e tkurrjes

KOMFORT I GJITHA SEZONIT NON PROJEKTIM


Aplikimet:

Ky grup i mbulesave është jashtëzakonisht i lehtë për tu kujdesur. Ajo lahet në makinë në ujë të ftohtë me ngjyra të ngjashme. Thatë rrotull në nxehtësi të ulët. Mos zbardh - Pa zbehje - Pa tkurrje !! Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

PESHA E LEHT DHE QURNDRUESE

EASY TO CARE 

CLOSE FITTING


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit. Kujdes i lehtë dhe i butë ndaj lëkurës.


HETIM