EN
Të gjitha kategoritë
home>Produkte>Bedding>kuvertë

Cfare ka te re

Kategoria e produktit
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598332844447680.jpg

Mbulesë shtrati-HF29011 me qëndisje litar antik

Vendi i origjinës: KINA
Brand Name: RANCHO
Numri Modeli: HF29011
Certifikim: BSCI, OEKO-TEX
Sasia minimale Rendit: 100set
Çmimi: USD8-15 / SET
Details paketimit: Çantë PVC W
Koha për dorëzim:  në pritje të
Kushtet e pagesës: TT
Aftësia furnizimit: 70000-75000set / muaj


Na kontaktoni

  • përshkrim i produktit
  • HETIM
përshkrim i produktit

specifikimet:

PREMIUM QUALITY FABRIC – This fabulously soft bedspread is expertly designed and manufactured from high-quality, durable material to gently rest against and caress skin as settling down to a restful and restorative night’s sleep each and every night. Decorative embossed stitching adds an effortlessly classic look, instantly. This premium quality luxury bedding set is the perfect accent to bedroom or guest room. 


Detajet e shpejta:

PROJEKTIMI DHE NGJYRAT LAVISHT - FUNKSIONET - Ky set i gjithanshëm dhe i përjetshëm vjen në 3 ngjyra sezonale të zgjedhura me dizajn modern bashkëkohor i cili është praktikisht i përjetshëm dhe mund të përdoret në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, konviktin ose dhomën e miqve. Ajo ka pamjen e nënvlerësuar, monokromatike ndërsa sjell një element të detajeve dhe sofistikimit në dhomë .. Mbulesa e shtratit është mjaft e lehtë për t'u përdorur në mot më të ngrohtë, por gjithashtu mban vetveten në një natë të ftohtë.


Description:

Pëlhurë me cilësi të lartë

Stili i nënvlerësuar bukur

LABARI I MAKINS

SHPRNDARJE PREMIUM GJITHA SEZONI


Aplikimet:

Ky grup i mbulesave është jashtëzakonisht i lehtë për tu kujdesur. Machineshtë e larë në makinë në ujë të ftohtë me ngjyra të ngjashme. Thatë rrëzohet në nxehtësi të ulët. Mos zbardh - Pa zbehje - Pa tkurrje !! Ndërtuar për të zgjatur shumë gjatë nëse mirëmbahet siç duhet. E përsosur për fëmijët me kafshë shtëpiake dhe fëmijë, pëlhura rezistuese ndaj njollave dhe qimet e kafshëve shtëpiake nuk do t'i përmbahen asaj. Materiali me cilësi të lartë është rezistent ndaj shpimit dhe zbehet, nuk tkurret me larjen.


Specifikimet:

Pëlhurë me cilësi të lartë

SUPER I butë dhe i qetë

PROJEKTIMI & NGJYRA LAVISH

LABARI I MAKINS

ARTIKULL


Avantazhi Konkurrues:

Cilësi e nivelit të lartë dhe shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit. Produktet tona vijnë me cilësi më të lartë standarde me 100% kënaqësi të klientit. Kujdes i lehtë dhe i butë ndaj lëkurës. Materiali i larjes së lehtë krijon një azhurnim të mrekullueshëm të shtratit që është i thjeshtë dhe pa sherr për tu kujdesur në komoditetin dhe komoditetin e shtëpisë.


HETIM