EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Капак за софа

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325235108974.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325235178084.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325236821463.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325237682526.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325236936054.jpg
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598325237986563.jpg

Навлака за софа од полистер

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:tt
Набавка Способност: 85000-95000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

FURNITURE PROTECTOR: Protect your furniture from daily wear and tear, spills and stains. It's a great choice for homes with children and pets.


Брза детали:

Optional Size:other Sizes Can Be Buy on the Product Description。chair(25'') , Loveseat(46''), Sofa (66”), Oversized Sofa (78”), Recliner( 23''),oversized Recliner(28''),futon(70''),l Shape Sofa Cover


Опис:

ВИСОК КВАЛИТЕТ: Елегантна ватирана текстура, густа микрофибер, брза во боја. Отпорен на вода , Две опции во боја. Двојно поголема употреба.


Апликации:

ЛЕСНА ГРИА: Се мие во машина, се мие на температура од околу 30 степени Целзиусови, се препорачуваат благи детергенти за перење, не избелувајте. 


Спецификации:

ЛЕСНА ГРИА: Се мие во машина, се мие на температура од околу 30 степени Целзиусови, се препорачуваат благи детергенти за перење, не избелувајте. 


Конкурентна предност :

врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање