EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431994965594.jpg

Бела постелнина изгледа лесна и воздушеста чиста завеса маслинови гранки полиестер 8638 про printирен отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8638
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

Нашиот прозорец за печатење одговара за повеќето прозорци и лесен за инсталирање за неколку секунди. Овие полу-проerирни се вклопуваат во сите видови украси што ги осветлуваат просториите со луксузен и класичен изглед. Дизајн на везови со елегантен лист со својата визуелно чиста ткаенина во позадина и дава на завесата елегантен и современ изглед.

Омекнете ја светлината што влегува додека обезбедува приватност и внесете естетска топлина во вашиот дом.


Брза детали:

Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што ја обезбедува приватноста, туку и овозможува на нежното светло на сонцето нежно да се провлекува во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидност на бои ги прават доволно мултифункционално за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

ДОБРО НАПРАВЕН

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање