EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598428586381840.jpg

Бело везена чиста завеса Grommet - цветен лист образец и заштита на приватноста 8348 чист отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8348
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПОСЛУЖУВАЈТЕ ДОБРО И УБАВО ТКАФЕНИЕ ---- Проѕирната завеса има и модерни и класични стилови на завеси со извонредни живописни бои. Завесите можат да бидат добар декор за промена на бојата на спалната соба, дневната соба, детската соба, расадникот или канцеларијата. Шик и прилагодлив, овој пар завеси за прозорци се одликува со различни модели. Додадете стил и енергетска ефикасност во секоја соба во домот. Трендовскиот декор е достапен во различни големини што би сакале.


Брза детали:

Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што обезбедува приватност, туку и дозволува меката сончева светлина нежно да се влева во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидноста на бои ги прават доволно мултифункционален за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

РАЗЛИЧНИ БОИ ДОСТАПНИ

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање