EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431095971014.jpg

Романтична есенска постепена промена на цвеќето полиестер 8368 чист отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8368
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕМИУМСКИ ПРОСИРНИ ТКАНЕНИ И УНИКАТЕН ДИЗАЈН--- Нашиот проѕирен принт одговара за повеќето прозорци и лесни за монтирање за неколку секунди. Овие полупроѕирни одговараат на секаков вид декорација, осветлувајќи ги собите со луксузен и класичен изглед. Совршен додаток во спалната соба, расадникот, дневната соба и повеќе додавајќи елеганција на вашите прозорци; филтрирање на отсјајот однадвор и пушти мека светлина и свеж воздух низ прозорецот.


Брза детали:

Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што ја обезбедува приватноста, туку и овозможува на нежното светло на сонцето нежно да се провлекува во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидност на бои ги прават доволно мултифункционално за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

ВЕЛЕШНИОТ ЗАНАЕТСТВО

ФЕНСИСКИ РАКОМЕТНИ ДЕЛАРИ

ЛЕСНА НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМ ТКАНИНА: 100% полиестер со одличен квалитет. Совршена количина на чиста текстура Нуди мек допир на кожата. Изгледајќи прекрасно и елегантно, тие се основна проѕирна завеса без важничене, токму она што го сакате. Совршената комбинација на врвно шиење и квалитетна ткаенина, не само што помага да се намали влезот на светлината, туку има и одлични украсни функции.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање