EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598428251587759.jpg

Јоргована цветна шема која блокира светло полиестер 8329 чиста отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8329
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН --- Отпечатокот со ефект на акварел преку цела ја добива својата цветна форма. Овој цветен принт е сигурен начин да ја оживеете секоја просторија, да ги смирите духовите со овој подарок од мајката природа. Избледените виолетови отпечатоци создаваат мека позадина со чувство за простор , прават да изгледаат цветните грмушки, што ја додава длабочината на просторот, како и свилената мека шифонска ткаенина која дозволува природна светлина да влезе, но сепак ја подобрува приватноста. Совршена декорација за дневна, спална соба, трпезарија и секој внатрешен простор од домот.


Брза детали:

Оваа супер мека, но лесно тежинска ткаенина за завеси од шифон дава убав пад на панелот и создава воздушеста убавина што тече со тони филтрирање на светлина во домот. Совршени за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, фарма, студио, детска соба, забава, двор. Проѕирните завеси во сина нијанса се совршени за да понудат весел допир во секоја просторија со полу-нетранспарентен изглед.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи доаѓаат со највисок стандард квалитет со 100% задоволство на клиентите. Овој цветен принт е совршен допир за секој модерен, минимален или урбан простор. Еколошка опрема за печатење и уметност за да обезбеди јасни модели и трајна издржливост.

Испраќам барање