EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431795615402.jpg

Јоргован Шеврон, чиста светло за печатење од полиестер од геометриска шема 8625

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8625
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ДОБРА ДЕКОРАЦИЈА --- Големиот геометриски модел е убав и дава едноставна атмосфера на собата. Доволно проѕирно за добар проток на воздух, одлична светлина, но сепак нуди приватност. Тоа е совршена декорација за вашата дневна или спална соба. Совршен додаток во спална соба, расадник, дневна соба и многу повеќе. Додадете елеганција на вашите прозорци; филтрирајте го отсјајот однадвор и пуштете ја меката светлина и свеж воздух низ прозорецот.


Брза детали:

Послужете добро: меко и удобно чувство при подавањето. Овие завеси можат да понудат прекрасен и атрактивен изглед, кој не само што обезбедува приватност, туку и овозможува на меката сончева светлина нежно да се влева во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидноста на боите ги прават доволно мултифункционални за секоја соба.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Дезенот со големи листови е убав и дава елеганција на собата. Доволно проѕирно за добар проток на воздух, одлична светлина, но сепак нуди приватност. Тоа е совршена декорација за вашата дневна или спална соба.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање