EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598430205986092.jpg

Просторни завеси од полупроransирна спална соба во светло сива боја, полиестер 8564 про printирен отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8564
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ИЗРАБОТЕН ЦВЕТЕН ДИЗАЈН И ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ---- Се одликува со целокупен цветен шаблон за печатење на бели проѕири, ткаенина со ленена текстура рамномерно ја дифузира светлината за моментално освежување во секоја соба.. Совршен додаток во спална соба, расадник, дневна соба и многу повеќе. Додадете елеганција на вашите прозорци; филтрирајте го отсјајот однадвор и пуштете ја меката светлина и свеж воздух низ прозорецот.


Брза детали:

Елегантниот винтиџ отпечаток ја комплетира просторијата, со светлина што продира во мек сјај. Нивниот уникатен дизајн и разновидноста на бои ги прават доволно мултифункционални за секоја просторија, постигнувајќи поголема приватност и подобрувајќи ја хармонична атмосфера.


Опис:

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКО

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање