EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598429496721506.jpg

Изолирана завеса за засенчување на грозје за полиестер од дневна соба полиестер 8402 чиста печатење

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8402
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПЛУС МАТЕРИЈАЛ И КЛАСИЧНА ЕЛЕГАНЦИЈА ---дизајн на светло сино сликарство, свежа и природна, елегантна атмосфера, додава убавина во вашата соба, може да блокира дел од сонцето, применливо во многу соби. Луѓето ќе бидат воодушевени од синиот акварел со совршен додаток во кинески стил во спалната соба, расадникот, дневната соба и многу повеќе. Додадете елеганција на прозорците; филтрирајте го отсјајот однадвор и пуштете ја меката светлина и свеж воздух низ прозорецот.


Брза детали:

Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што обезбедува приватност, туку и дозволува меката сончева светлина нежно да се влева во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидноста на бои ги прават доволно мултифункционален за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

ЛЕСНО ОДРУВАЕ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Оваа живописна проѕирна завеса за прозорци е лесна за чистење, се пере во машина за да се овозможи брза и без напор домашна нега, користете само белило без хлор кога е потребно. Се суши на ниско ниво и се загрева пеглата по потреба. Изложеноста на сонце може да предизвика овие проѕирни завеси да избледат.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање