EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598429277243857.jpg

Златен полу-проerирен третман на прозорци со полиестер 8383 Про Sheирен отпечаток

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8383
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

ПРИВЛЕЧУВАЊЕ И ШАРМАНСКИ ПОГЛЕД ---- Отпечатените листови додаваат природна убавина во собата, го доведуваат умот на луѓето до вистинската природа. Совршено подобрување на вашата кујна, бања, спална, дневна, трпезарија, соба за доенчиња, детска соба, градинка, канцеларија, хотел или друго јавно место. Светло-бежовите отпечатоци од лисја создаваат мека позадина со просторно чувство што ја додава длабочината на просторот, како и свилената мека шифонска ткаенина која пропушта природна светлина, но сепак ја подобрува одредена приватност. 


Брза детали:

Оваа супер мека, но лесно тежинска ткаенина за завеси од шифон дава убав пад на панелот и создава воздушеста убавина што тече со тони филтрирање на светлина во домот. Совршени за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, фарма, студио, детска соба, забава, двор. Проѕирните завеси во сина нијанса се совршени за да понудат весел допир во секоја просторија со полу-нетранспарентен изглед.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Не користете остри работи за гребење на завесите.

Благ детергент без белење. пеглање на ниска температура.

Се пере во машина во ладна вода, нежен циклус, сушење во машина.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи доаѓаат со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите. Овој цветен принт е совршен допир за секој модерен, минимален или урбан простор. Еколошка опрема за печатење и уметност за да обезбеди јасни модели и трајна издржливост.


Испраќам барање