EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431432846350.jpg

Егзотична стилска ленена шема на гуава Изгледајте полиестер 8577 чиста за печатење

Место на потекло: КИНА
Бренд име: РАНЧО
Број на моделот: 8577
Потврдување: БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол: 300pcs
цена: USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за: ПВЦ БАГ
Време на испорака:  во тек
Начин на плаќање: TT
Набавка Способност:  300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

PREMIUM QUALITY & FRESH DESIGN --This print sheer contains gorgeous geometric figures bringing fresh view to home owners.These semi-sheer fits any types of decoration brightening up rooms with a luxurious and classic Look. Perfect addition to bedroom, nursery,living room and more.Add elegance to your windows; filter the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Брза детали:

Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што ја обезбедува приватноста, туку и овозможува на нежното светло на сонцето нежно да се провлекува во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидност на бои ги прават доволно мултифункционално за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

СЕЗОНСКИ КОМФОРТ ВО ДИЗАЈН

РЕверзибилен ДИЗАЈН

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА ПАСТАВА: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. Одлично за слоевитост.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање