EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598427637465547.jpg

Обоени блокови на завеси во боја - Постелнина изгледа полупроerирен полиестер 8294 про sheирна завеса

Место на потекло: КИНА
Бренд име: РАНЧО
Број на моделот: 8294
Потврдување: БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол: 300pcs
цена: USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за: ПВЦ БАГ
Време на испорака:  во тек
Начин на плаќање: TT
Набавка Способност:  300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

Our print sheer fits for most windows and easy to install in seconds.These semi-sheer fits any types of decoration brightening up rooms with a luxurious and classic Look. Perfect addition to bedroom, nursery,living room and more.Add elegance to your windows; filter the glare from outside and let soft light and fresh air through window.


Брза детали:

 Овие завеси можат да понудат стилски и современ изглед, кој не само што ја обезбедува приватноста, туку и овозможува на нежното светло на сонцето нежно да се провлекува во просторијата, совршен декор за домот, хотелите и рестораните итн. Нивниот уникатен дизајн и разновидност на бои ги прават доволно мултифункционално за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

TEAR RESISTANT AND DURABLE SOFT FABRIC

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Ладно перење во машина, нежен циклус и одделно. Не избелувајте. Ниско сушете го, веднаш извадете го, не пеглајте. 


Спецификации:

PREMIUM FABRIC: 100% Great Quality Polyester. Perfect Amount of Sheer Texture Offer a Soft to Skin Touch. Looking beautiful and elegant, they are a basic no frills sheer curtain, just what you want.Fashion Curtain is very soft and environmentally friendly which with a natural flow to them--not at all stiff. Great for layering.


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање