EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Отпечатете чисто

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598431592145795.jpg

Про Amazonирен полиестер од дождовна шума Амазон

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8612
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD2-5 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

УБАВ ДЕКОР НА ДОМ - Специјална шема на лисја на бели про sheирни завеси, ги прави мрежните завеси различни од оние цврсти проersири, додаваат поголема елеганција и природна смисла на вашата домашна декорација, соодветни како третман на прозорец во спална соба / дневна соба / трпезарија. Додадете елеганција на вашите прозорци ; филтрирајте го сјајот однадвор и оставете мека светлина и свеж воздух низ прозорецот.


Брза детали:

Тие се доволно чисти за да ја пуштат светлината, но даваат приватност. Тие даваат свеж изглед на вашите прозорци и лизгачка врата. Малку е пречка помеѓу две простории. Нивниот уникатен дизајн и разновидност на бои ги прават доволно мултифункционални за секоја просторија.


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПРЕТСТАВЕНО НА СОЛЗА И Трајна мека ткаенина за глас

100% НОВО НОВО

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Измијте ја машината ладно одделно, само нежно велосипедирајте го, сушејќи се слабо. Брчките ќе се притиснат лесно со лесно пеглање ако е потребно.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКО ПАСОВО: 100% одличен квалитет полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледаат убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате. Модни завеси-многу меки и еколошки, кои со природен проток до нив - воопшто не се вкочанети. 


Конкурентна предност :

Врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање