EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Печатете постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1596874917409473.jpg

Размачкајте зрнца

Место на потекло:

КИНА

Бренд име:

РАНЧО

Број на моделот:

HO-VEL

Потврдување:

БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС

Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Минимална Подреди Кол:

100set

цена:

USD8-15 / СЕТ

Пакување Детали за:

ПВЦ ЧЕСТА В.

Време на испорака:

во тек

Начин на плаќање:

tt

Набавка Способност:

70000-75000сет / месец

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТНА ТКАФЕНИЦА – Изработена со користење на врвен путер поли-кадифе напред и мек микрофибер во задниот дел за оние пријатни есенски и зимски ноќи. Овој луксузен комплет постелнина со врвен квалитет е совршен избор за оваа зима и сезона за подароци!

Брза детали:

РАСКОЈН ДИЗАЈН И БОИ – Овој разновиден и безвременски сет доаѓа во 3 избрани сезонски бои со современ хоризонтален дизајн кој е практично безвременски и може да се користи во спална соба, дневна соба, студентски дом или гостинска соба. ВИБРАНТИТЕ БОИ ќе одговараат на естетиката на секоја просторија за да и дадат богат и екстравагантен чувство.

Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Апликации:

 Овој комплет за прекривки е исклучително лесен за нега. Може да се мие во ладна вода со слични бои. Исушете го на тивок оган. Не избелувајте - Без бледнее - Без намалување !! Конструиран да трае многу долго ако се одржува правилно.

спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ

Конкурентна предност:

врвен квалитет и одлична услуга за клиентите. Нашите производи се со највисок стандарден квалитет со 100% задоволство на клиентите


Испраќам барање