EN
сите категории
Дома>За Тоше>Вовед

Што има ново

Вовед

Hejеџијанг Ранчо Санта Фе домашен текстилен копродукции, Ltd, компанијата се наоѓа во индустриската зона Шаоксинг Паоџијанг, е збирка истражувања и развој, производство, завеса за продажба и постелнина како една од најголемите претпријатија за домашни текстили.
Ранчо Санта Фе, со регистриран капитал од 50 милиони јуани од 2006 година, е реномирана компанија. Оценет е како продавач на ААА од 2006 година до сега. Добивме сертификат BSCI од 2014 година и OECO-TEX100 од 2018 година. Ранчо има силен тим за продажба, извезува секаков вид домашен текстил, вклучувајќи завеси и постелнини и видови ткаенини, исто така воспостави силна маркетинг мрежа, покрај домашниот пазар, производите исто така се извезуваат во Европа, Америка, Блискиот исток, Јужна Америка, Австралија, итн. Повеќе од 80 земји и региони.

Ранчо секогаш ја сметал „задоволството на клиентите“ како своја деловна филозофија, „да ги задоволува и постојано ги надминува потребите на клиентите“, како потрага по квалитет на услугата, за да им обезбеди на клиентите целосен опсег на решенија за услуги.Сите овие напори придонесоа за брзиот раст на компанијата и клиентите, а исто така во голема мера го промовираше заедничкиот развој. Ова е целта и одговорноста на Ранчо и тоа е постојана посветеност на компанијата кон клиентите.