EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за везови

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598319057240416.jpg

Велосипедски везови за балони од полиестер во европски стил, чиста за детска соба

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8484
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD3-10 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

She Обемна завеса за дизајн на балон, 100% полиестер, прилагодена големина.

● Завесите се изработени од 100% висококвалитетна ткаенина од полиестер и совршено ќе се завесат и се мешаат со кој било прозорец. Секој панел има 8 нерѓосувачки сребрени грофови со димензии од 1.6 инчи во внатрешен дијаметар.

● Нашите завеси во воил се дизајнирани да ја филтрираат светлината и да ја пуштат низ прозорците да ја осветли просторијата. Белите проerирни завеси обезбедуваат пријатна и мека атмосфера на вашата декорација.

● Широк избор со различни големини на располагање. Идеално за украсување кујна, дневна соба, спална соба, соба за гости, градинки и детска спална соба.

● Не избелувајте и не паѓајте суво, топло железо. Не користете омекнувач за заштита на ткаенината.

име на продуктВелосипедски везови за балони од полиестер во европски стил, чиста за детска соба
Материјал за ткаенини100% полиестер
големинаПрилагодено
OEM / ODMприфати
Време на земање мостри7days
Време на испоракаТкаенини: 30-35 дена, завеси: 50-60 дена.
ПакувањеТкаенина: двојно пати тркалање на цевка, четири пати тркалање или валани на хартиена табла.
Завеса: 1 парче или 2 парчиња во 1 ПВЦ кеса со влошка и картон
ИзработкаГромет, француски набори, џеб на шипки, петелки, ремен / лента, скриена лента, прилагодено
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

Ладно, нежен циклус измијте го во машина, не обелувајте, сушете слабо, лесно железо по потреба. 


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКО ПАЛИНА: 100% одличен квалитет на полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледајќи убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање