EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за везови

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598321255439398.jpg

Модерен дизајн на лист полиестерски везови чиста за дневна соба

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8685
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD3-10 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

Design Просторна завеса за дизајн на везови со точка на бран, 100% полиестер, прилагодена големина.

lОдличен материјал: Оценете полупроѕирна ткаенина со добра состојба за шиење, рафинирана и мека на допир.

●УНИКАТЕН ДИЗАЈН: Извезените полупроѕирни завеси со едноставна елеганција и суптилна, но прекрасна шема на гнездо додаваат стил и елеганција во вашата соба, даваат прилично мек и модерен изглед на вашите прозорци.

lФИЛТРИРАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА: овие проѕирни завеси со вез од листови даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата со тоа што дозволуваат да тече мека сончева светлина додека обезбедуваат одредена приватност.

lДОБРО ПОСЛУЖУВАЈТЕ: Достапни во различни големини и бои, погодни за спална соба, дневна, трпезарија, соба за доенчиња, детска соба, расадник, канцеларија, хотел или друго јавно место. 

lЛЕСНА ИНСТАЛИРАЊЕ И ГРИЖА: Џебот со шипки од 3" лесно се закачува со стандардна или украсна завеса. Се пере во машина во ладна вода, нежен циклус, сушење во машина. Изладете го железото ако е потребно.

име на продуктМодерен дизајн на лист полиестерски везови чиста за дневна соба      
Материјал за ткаенини100% полиестер
големинаПрилагодено
OEM / ODMприфати
Време на земање мостри7days
Време на испоракаТкаенини: 30-35 дена, завеси: 50-60 дена.
ПакувањеТкаенина: двојно пати тркалање на цевка, четири пати тркалање или валани на хартиена табла.
Завеса: 1 парче или 2 парчиња во 1 ПВЦ кеса со влошка и картон
ИзработкаГромет, француски набори, џеб на шипки, петелки, ремен / лента, скриена лента, прилагодено
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

Ладно, нежен циклус измијте го во машина, не обелувајте, сушете слабо, лесно железо по потреба. 


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКО ПАЛИНА: 100% одличен квалитет на полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледајќи убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање