EN
сите категории
Дома>Производи>Завеса>Завеса за везови

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598321767927703.jpg

Модерен везови од полиестер во шема глуварче чиста за дневна соба

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:8700
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:300pcs
цена:USD3-10 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 300000-350000 парчиња / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:建议用表格方式;

● Дизајн на вез со шаблони од глуварче, проѕирна завеса, 100% полиестер, прилагодена големина.

●100% памук

●ТЕКСТУРА И ФИНИШ: Совршено изведена без нерамни рабови или шевови, се одликува со прекрасна везена шема на листови со елегантна завеса што внесува шарм и осветленост во вашиот дом без да се судри со вашата модерна декорација на домот

lОСВЕЛЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ: Овозможете многу сончева светлина да помине додека додавате одредено ниво на приватност за подобрен комфор во затворен простор

●ОДНОСТАВЕН ДИЗАЈН: Едноставен, но шармантен, проѕирна завеса со извезена шема со глуварче е идеална за спална соба, дневна соба, кујна, двор, балкон, хотели и ресторани. Достапни во овогодинешните најмодерни, најмодерни бои, од кои можете да изберете

ЛЕСНА НЕГА: Проѕирни завеси што се перат рачно и брзо се сушат во споредба со други видови ткаенини за без мака употреба секој ден. 

име на продуктМодерен везови од полиестер во шема глуварче чиста за дневна соба     
Материјал за ткаенини100% полиестер
големинаПрилагодено
OEM / ODMприфати
Време на земање мостри7days
Време на испоракаТкаенини: 30-35 дена, завеси: 50-60 дена.
ПакувањеТкаенина: двојно пати тркалање на цевка, четири пати тркалање или валани на хартиена табла.
Завеса: 1 парче или 2 парчиња во 1 ПВЦ кеса со влошка и картон
ИзработкаГромет, француски набори, џеб на шипки, петелки, ремен / лента, скриена лента, прилагодено
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

Ладно, нежен циклус измијте го во машина, не обелувајте, сушете слабо, лесно железо по потреба. 


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКО ПАЛИНА: 100% одличен квалитет на полиестер. Совршен износ на чиста текстура нудат мек допир на кожата. Изгледајќи убаво и елегантно, тие се основна завеса без важничене, токму она што го сакате


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање