EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598251242897784.jpg

Бело капаче за јоргани 3 парчиња Комплет за печатење на образец за меки памучни навлаки

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:F29048
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

【【ШТО МОANЕ ДА СЕ ДОБИЕТЕ】: НЕ вклучува утешител. Ова е јорган ПОКРИВ, тоа е прекривка за јорган или јорган. Треба да ставите сопствен јорган внатре исто како што ставате перница внатре во навлаката за перница. Капак на капакот има затворање на патент и врски за обезбедување на влошката.

√ 【ЛЕСНА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЕ: Секој капак на јорганите е полн со затворач на патент, и лесно се вади и мие. Исто така, има врски на секој агол од капакот на јорганот, вашиот утешител ќе остане на своето место убаво во капакот на јорганот. Се мие во ладна вода и се суши на ниско ниво. Избледува, дамки, се намалува и е отпорен на брчки.

L 【УЛТИМАТНА ИДЕА за подароци: Ако барате нешто како Божиќ, Нова Година, Празници, Роденденски подарок на вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга, сопруг, син, ќерка и сите други сакани , овој комплет за покривки на јоргани е апсолутно прекрасен избор.

 име на продуктБело капаче за јоргани 3 парчиња Комплет за печатење на образец за меки памучни навлаки   
Материјал за ткаениниПрилагодено
големинаTwin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерокне поддржува
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање