EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598254054431001.jpg

Луксузна покривка со јорган со нотка со врвки за патент и агол

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:F29072
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

lОПКВАРКА НА ЈАЃАНСКИ ОПКВАЛИТЕТ: Се одликува со прекрасен и уникатен шаблон. Навлака за јорган Pintuck користете ја во вашата спална соба, гостинска соба, викендица или каде било на друго место! Исто така прави ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ​​за свадби, родендени, празници и друго.

●ПОВРКА СО ЗАТВОР ЗА ЦЕТЕН

lПЛИСИРАН ДИЗАЈН: Спијте луксузно со комплетот за покривање на постелнина со текстура Pintuck од 3 парчиња со Шамс. Овој комплет се одликува со текстуриран, пипер детал кој е прекрасно надополнет со еднобојна шема, што ја прави оваа прекриена јорганска покривка одличен додаток за секоја спална соба.

● Убаво искуство, лесно за нега и чистење, удобно е, може да дише, меки и хипоалергични паметни гарнитури, да се мијат во машина, да избледат, да не се ослободат од брчки, да се намалат и да се издржат на дамки!

 име на продуктЛуксузен и хипоалергенски украсен пинтук Бела со затворање на патент  
Материјал за ткаениниПрилагодено
големинаTwin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерокне поддржува
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање