EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598251562628208.jpg

Луксузно и хипоалергично украсно бело пинтак со затворање на патент

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:F29049
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

lКУШЕЦ ЗА ЃОВОТ СО ЗАТВАРАЊЕ НА ЦЕК - Плисираната навлака за јорган има скриено затворање со патент без проблеми, што лесно може да ја внесете и извадите вашата утешителка од овој капак.

●ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН ПЛИСЕН ПЛИСИ - Раскошниот дизајн со плисирање се одликува со техника на плисирање со пинч Стил. Ова прекрасно набранче изгледа многу елегантно. Тоа е едноставен и софистициран начин за подобрување на изгледот на секоја спална соба.

lМЕК И УДОБЕН - Навлаката за јорган од пинтак изработена од 100% супер мек микрофибер материјал што ќе ви помогне да бидете топли и удобни во текот на целата година. Оваа прекривка за јоргани е дизајнирана за употреба во ЦЕЛА СЕЗОНА.

● Убаво искуство, лесно за нега и чистење, удобно е, може да дише, меки и хипоалергични паметни гарнитури, да се мијат во машина, да избледат, да не се ослободат од брчки, да се намалат и да се издржат на дамки!

 име на продуктЛуксузен и хипоалергенски украсен пинтук Бела со затворање на патент  
Материјал за ткаениниПрилагодено
големинаTwin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерокне поддржува
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина


Испраќам барање