EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598256996657317.jpg

Хотелска колекција сет навлаки за навлаки Луксузни комплети за постелнини

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:G2012
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

● Материјал: 100% измиен микрофибер.

● Невидливиот патент ви помага многу лесно да го вметнете и отстраните јорганот. Перници со затворање на плик. Четири аголни врски ќе помогнат да се одржи вашиот јорган на место, има одличен мек и уреден допир, одлични подароци за семејствата и пријателите.

● Карактеристики: Овој комплет за покривки на текстура создава прилагоден хотелски изглед во вашата спална соба. Ви создава искуство со хотелски луксуз во удобноста на вашиот дом. Со сина лента зашиена солидна бела павлака, направете го обичниот стил поживописен и современа. извонредно меката постелнина создава привлечно и пријатно опкружување за спиење.

Inst Упатство за перење: Се мие во машина, се суши на тивок оган, не се бара пеглање.

● Може да купите не само пакет за капаци, туку и комплет за ублажување. Ткаенината може да биде 100% памук или ТЦ или микрофибер. Четири аголни внатрешни врски за да се обезбеди влошката, затворање на копчето. 

● Комплетот не вклучува влошка, а во капакот на јорганот можете да користите алтернативен удобник за надолу или надолу. 

Евра-шами и украсни перници се продаваат одделно.

 име на продуктКомплет за покривки за двокрилни хотели Луксузни комплети за постелнини за бод
Материјал за ткаениниПрилагодено
големинаTwin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерокне поддржува
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина 


Испраќам барање