EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598256557772599.jpg

Вез во растенија во кинески стил 100% комплет за постелнина од полиестер за дневна соба

Место на потекло: КИНА
Бренд име: РАНЧО
Број на моделот: G2009
Потврдување: БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол: 100set
цена: USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за: ПВЦ БАГ
Време на испорака: во тек
Начин на плаќање: TT
Набавка Способност:  55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

● Се мие во машина за лесна грижа

●OEKO-TEX Certificated that ensures textiles meet high safety and environmental standards.

● ИСКЛУЧНА ДЕКОРАНЦИЈА ЗА ДИЗАЈН. Нашата стилска шема на геометрија нанапред е модерен мирен и совршен слој што ви треба на вашиот кревет. Ние ја користиме најсовремената технологија за дигитално печатење на неа. Во споредба со традиционалното печатење, моделот доаѓа поделикатно, живописно, а боите се посветли и поживи. Напредниот процес на печатење и боење обезбедува висока издржливост на бојата, избледување и отпорност на смалување. Најдобро и совршено за освежување на секоја спална соба.

 име на продукт Вез во растенија во кинески стил 100% комплет за постелнина од полиестер за дневна соба    
Материјал за ткаенини Прилагодено
големина Twin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерок не поддржува
Начини на испорака FedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


апликации :

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина 


Испраќам барање