EN
сите категории
Дома>Производи>постелнина>Везови постелнина

Што има ново

Категорија производ
  • https://www.chinarancho.com/upload/product/1598246994499852.jpg

Везен чаршаф со шема на боемски шарен триаголник

Место на потекло:КИНА
Бренд име:РАНЧО
Број на моделот:F29045
Потврдување:БСЦИ, ОЕКО-ТЕКС
Минимална Подреди Кол:100set
цена:USD10-30 / СЕТ
Пакување Детали за:ПВЦ БАГ
Време на испорака:во тек
Начин на плаќање:TT
Набавка Способност: 55000-65000сет / месец


Контактирајте не

  • Опис на производот
  • Испраќам барање
Опис на производот

Спецификации:

● Вез со пет бои со редови на набори за привлечност со текстура

● Се мие во машина за лесна грижа

● Едноставно, прелистајте го капакот на јорганот преку долниот удобник / јорганот и користете ги аголните врски и скриеното затворено копче за да го држите влошката безбедно на место

● Може да купите не само пакет за капаци, туку и комплет за ублажување. Ткаенината може да биде 100% памук или ТЦ или микрофибер. Четири аголни внатрешни врски за да се обезбеди влошката, затворање на копчето. 

● Комплетот не вклучува влошка, а во капакот на јорганот можете да користите алтернативен удобник за надолу или надолу.

● ИСКЛУЧНА ДЕКОРАНЦИЈА ЗА ДИЗАЈН. Нашата стилска шема на геометрија нанапред е модерен мирен и совршен слој што ви треба на вашиот кревет. Ние ја користиме најсовремената технологија за дигитално печатење на неа. Во споредба со традиционалното печатење, моделот доаѓа поделикатно, живописно, а боите се посветли и поживи. Напредниот процес на печатење и боење обезбедува висока издржливост на бојата, избледување и отпорност на смалување. Најдобро и совршено за освежување на секоја спална соба.

 име на продуктВезен чаршаф со шема на боемски шарен триаголник
Материјал за ткаениниПрилагодено
големинаTwin'Full'Queen'King 'Супер Кинг
Примерокне поддржува
Начини на испоракаFedEx, DHL, TNT, UPS, EMS за примероци или мала количина стока.
Морска пратка, Воздушна пратка на големо.

Брза детали:

напредната везена технологија и деликатната изработка го прават моделот поживописен и елегантен


Опис:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Апликации:

Инструкции за нега: МАШИНСКО ПЕРЕЕ СТУДЕН, нежен циклус и одделно. НЕ ИЗБЕЛЕТЕ ТАМБЛ СУВО ДАЛО, ОТСТРАНИ СЕ НАВРЕМЕНО. НЕ IRЕЛЕЗИТЕ. АКО НЕМА БЕСПЛАТНО ДВИЕЕ ВО ПАЛЕНИЕТО ИЛИ СУШИЛОТ, КОРИСТЕТЕ КОМЕРЦИЈАЛЕН МЕНИЛА / СУШЕЕ ЗА ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ.


Спецификации:

ПРЕМИУМСКА КВАЛИТЕТНА ТАБЕЛА

ПЛАВЕН ДИЗАЈН И БОИ

МАШИНА ЗА МЕРЕЕ


Конкурентна предност :

1.16 години фабрики и осигурување на квалитет 

2. Меѓународно професионално сертифицирање

3. Дизајн и прилагодување на готови производи

4. Навремена испорака и одлична услуга по продажбата

5. Пријателско за животната средина 


Испраќам барање